Multinick nebezpečně vyhrožuje

Hoki 27.10.2016  10:49:16 Víš co Viléme, byl jsem u tebe nedávno doma i s mým synem a jasně jsem ti na tu Heklu odpovídal, rozumíš???!!! Podobně tak doslova idiotsky mluvíš včera o tom, že jsem Slovan!!!??? Jak to chceš jinak vysvětlit, poraď mi trolle!? Říkal si o mém synovi, že má pevný stisk, pamatuješ? A pak jsi nostalgicky a zasmušile upíjel ze sklenky… (vodu samozřejmě) 😉 Podívej, jestli něco nechápeš a budeš blbnout, přijdu zase, ale nebude to v tak přátelském duchu a nebudu ti zase zajišťovat zadarmiko dvoje brýle, abys na monitor nekoukal lupou! A to je vše co jsem chtěl říci. Už mne vytáčí, když někdo LŽE jako když tiskne a míra mé trpělivosti právě skončila.

Hoki 25.1.2016  10:58 Beno, mám nespornou výhodu v tom, že prostě nemám potřebu paralelně exhibovat v souběžných přezdívkách. Jsem zde jako Hoki a někteří jiní si prostě musí své exhibice vyřešit po svém. Jak, to už je na nich. Nemusím být někomu příjemný se svými vstupy, chápu a respektuji. Pokud je ale řešením špinění člověka, diskuzní balast, lhaní a výsměch… pak je to věc mizerné administrace GTV a toho, který špiní… Já jen upozorňuji na jednu věc – ten Soudce jednoho dne velmi naléhavě ty špatnosti a lži řečené vůči druhým „vzkřísí“ a bude se ptát po důvodech… Ptej se sám sebe, zda nalezneš odpovědi… Ptej se sám sebe, zda obstojíš… Ptej se sám sebe, až se ti třeba přitíží, až nepohneš ani rukou, až se nedotkne ani klávesnice o čem budeš přemýšlet a koho vinit… Chceš aby tvé pokání opravdu muselo projít takovou tmou? Máš ještě čas a ten čas běží příteli… Nikdo z nás neví, kdy svět opustíme a jak… Máš šanci své jednání změnit teď a hned… Je to jen na tobě…

Hoki  9.6.2016  15:43 On („Vilém“) za to možná, až tak plně nemůže, ale jsem přesvědčen, že jistí či jistý člověk ano… O mě nejde, hloupostem se mohu zasmát a už vím, že nemá cenu cokoli veřejně x-krát vysvětlovat evidentním lhářům. Jen chci říci, že hovado zůstane hovadem a jeho konec bude plně odpovídat údělu hovada. To by si měl s naléhavostí vzít k srdci ten, který vědomě škodí a ve finále poškozuje sám sebe, aniž to možná ještě tuší. A škodolibý úsměv mu jednoho dne nezamrzne třeba jen z nějaké mrtvičky, ale možná zjistí, že dělal všechno špatně a jeho jednání bylo léčbou vlastních „neduhů“ a „lékařem“ byl ďábel sám… Kam se poděje duše takového člověka? A co bude s takovým, tváří v tvář svým skutkům a jejich dopadům, tváří v tvář smrti, umírání… Zdánlivá nevinnost je jen zdánlivá… Ten den přijde a já dotyčnému přeji, aby byl připraven.

Reklamy
Příspěvek byl publikován v rubrice Uncategorized. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit / Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit / Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit / Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit / Změnit )

Připojování k %s