Multinick prý nelže!

Hoki 20.10.2016  20:42:55 Zase ty špatné počty 🙂 Pravda, mám své chyby, ale i svou zbroj i svůj štít. A k té výbavě lež nepatří, s tím se smiř menhire. Je Bůh tvým učitelem a nebo si odešel z učení a okopáváš kotníky a křivíš záda druhým? Proč? Nevol tento způsob boje, ukazuješ svou slabost. Čas je velkým mistrem, naučí nás. Stvořil jej totiž skutečný Mistr. Ne každý však pečlivě čte „návod“ na šťastný a zbožný život. Bůh ti požehnej.

Hoki 7.11.2015  21:09:06 Viléme, kdosi z GTV mi dnes napsal, že tu 100% vystupuješ ještě pod přezdívkou Lang025 a že to ověřil. Je to pravda? Pokud ano, proč tomu tak je?

bratr 11.1.2014  13:36:17 Vilém musí nejdříve potlačit Langa025, kterého v sobě má. Nyní se snaží opět najít cestu vymezení do této diskuze jako Vilém. Toto je prostě jen jeho způsob. Já ho docela i beru. On je jiný, prostě má v sobě určitou rozpolcenost zaviněnou potlačenou bolestí, pocitem nespravedlivosti života, křivdami s kterými asi každý člověk musí nějak zápasit a které jsou skutečné a nebo domnělé… To je totiž NORMÁLNÍ u mnoha lidí. Jen každý je jinak postavený, aby to unesl. Někdy to zanechá i následky. Cesta k druhému člověku je nekonečná pouť. A naše slova jsou často bezcenná. Mnohdy ani nemáme na to, najít vhodná slova v osobním kontaktu a vhodný přístup, aby „prolnutí“ lidí bylo dokonalé a k pochopení došlo. Dá se říci, že Viléma beru, i když je to pro mne těžké. Má jen více hladin na které se „uklízí“ a toho Langa025 v kterém do mne „šil“ mu ze srdce odpouštím.

 

Reklamy
Příspěvek byl publikován v rubrice Uncategorized. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit / Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit / Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit / Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit / Změnit )

Připojování k %s