Multinick se naivně přiznal

Tolik se snažil a výsledek je opačný. Multinick píše přiblblé básně pod pseudonymem Ulrika.

Ulrika: Hoki, děkuji za pěknou báseň od Fráni Šrámka.
Mně se líbí od Fráni Šrámka i tato báseň, která souvisí s tématem.
Můj manžel mě upozornil na tuto diskusi, tak jsem se přišla podívat. Za kritiku děkuji i za tu zápornou a oprávněnou, nejsem básník, jsem laik a amatér, jen mě to prostě baví a chtěla jsem tenkrát před pěti lety někomu udělat radost a věnovat něco pěkného Tulačce, něco ode mě. Myslela jsem si, že i někoho jiného může oslovit a líbit se, to by mě potěšilo. Nic víc. A pokud to někoho uráží a pohoršuje, tak to jsem opravdu nechtěla a omlouvám se těmto lidem za svůj vklad. Ale vy jste tady na vyšší duchovní úrovni než jsem já, o tom není pochyb. Proto jsem sem přestala asi tenkrát chodit. Také mně asi přibylo starostí ….
Hokiho osobně znám a můžu vás tady všechny ujistit, že nejsem Hoki. Tímto tě, Hoki, zdravím a přeji hezký večer celé tvojí rodině.

Hoki: Viléme, ale dotyční či spíše dotyčný dobře ví, že nejsem Ulrika ani nikdo jiný. Cílem je znevěrohodnit uživatele pod jakoukoli záminkou, to je přece jasné. Prostě lhát, urážet, trollovat, jistě dobře chápeš, že? Na GTV nic nového, ale náladu to už nezkazí. DOBROU NOC.

Hoki: Když mi před několika měsíci někdo ovládl přezdívku Hoki i Hooki a přepsal mi tam i vzkaz na profilu, tak není problém, aby si někdo zahrál s přezdívkou někoho jiného. Třeba s Ulrikou. Kladu si jen otázku, proč mi dnes zničehonic napíše uživatel Vilém zmatečný mail a čeká co mu odpovím… Opravdu naivita u některých, i těch níže, nezná mezí…

Reklamy
Příspěvek byl publikován v rubrice Uncategorized. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit / Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit / Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit / Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit / Změnit )

Připojování k %s