Křesťanský projev?

Hoki 15.2.2016 10:01  Ty jsi ťulpas, viď menhire? S ohledem na tvé jiné vstupy než ten obscénní níže… Naučil ses jen podlézat, závidět, lhát a špinit jiné lidi, viď… Pak ti nezbylo nic jiného než virtuální prostor, aby ses realizoval a našel sobě podobné. To co vypouští henta z pusy a to co ty je na úrovni zamražených pubescentů. Pokud upozorním hentu, že sdělovat o kardinálu Dukovi, že je čurák je mimo lajnu, tak hned přispěchá kdejaký ochotný virtuální pitomec se zjištěním že ono prohlášení č u . á k nebylo mnou uvedené, ale údajně čudák, tedy divný. Od srdce jsi mne pobavil, neboť v kontextu řečeného i nakonec z prezentace samotné henty bylo zjevné co měla na srdci…. a za co se alespoň v tom vkladu styděla. Ovšem pan virtuální ťunťa tady přispěchá se svým typickým obrazem o buzíkovi a hubě… No myslím si, že jsi vážně přeharašený a i ta přezdívka menhir by měla znít spíše oblázek, valounek a nebo rovnou mejdlo. Hoki 14.2.2016 9:04  A tzv. hento, když jsi tady nedávno nazvala přihlouple kardinála Duku čurákem a v tom samém příspěvku použila slovo hovado a bylo to navíc ještě na údajné evangelizaci, tak je to v pořádku??? Myslím si, že ženu nedělá sukně nebo kalhoty, ale to co vychází z jejich úst, to, jak se chová a vyjadřuje… Jsi-li ženou, zameť si před svým prahem… Používat takové výrazy je nevkusné a pro ženu dvojnásob. A drahokamy si nech…

Hoki 13.2.2016 19:19  Hento, jen drobnost – rozumím tomu správně, že za to své sdělení, že kardinál Duka je čurák jsi se na té evangelizaci styděla? Ve vkladu jsi psala ještě o hovadu. Tento slovník jsi sem vnesla ty sama… Nepřipadá ti zvláštní, že se multinick otírá o mne a tobě nic neřekne a naopak vytváří zástupná vlákna? Proč tomu tak asi je….

Hoki 13.2.2016 17:57  Samsone, je poněkud zbabělé vytvářet nová a nová posměšná vlákna, místo odpovědi zde. Cítíš to sám? Beno, ty mluvíš za henta? A já myslel, že vše je možné jen směrem na východ 🙂 Když někdo místo písmenka napíše tečku a každému je zjevné a i majitelce oč jde, pak tečku považuji za pokrytectví. Henta nám sdělila, že Duka je čurák. Nevšiml jsem si, že by ti to vadilo. Mne ano. Takže pokud tu tečku doplním písmenkem, tak nám trochu více vyvstane čím henta „evangelizuje“, protože jak informovala, toto sdělovala lidem na ulici… Leč ευαγγελιον je radostné poselství či dobrá zpráva. Nemám dojem, že toto označení dobrou zprávou bylo. Pokud ty ano, je to čistě tvá věc a můžeš mne kárat a hentu třeba chválit.

Hoki 13.2.2016 8:58  Hento už jsi jak paní P Bost. která má zřejmě duševní svažitost a nebo jsi zkrátka odkojena blouznivými weby aj. Většinou jisté zmatení je způsobeno Ctrl.C a Ctrl-V a přehnanou fantazií autora, který hledá své loutky ke kývání… V tvém případě jde ale o něco jiného, ty jednáš cíleně a záměrně, nejsi tak naivní a ovladatelná a zcela propracovaně tady na GTV zpochybňuješ, urážíš a pomlouváš. A nějak mi i jako žena nesedíš, pokud vidím, že jsi arcibiskupa Duku označovala za čuráka, jak jsem si přečetl. Najevo všechno vyjde a to je jen dobře. Neboj, lidé umírají zcela průběžně a 100% beze zbytku, takže i tebe soud může postihnout dnes a nebo i za dvacet let…. A co bylo zdánlivě skryto bude odkryto ve své plné síle. A duše člověka bude nahlížet na „předlouhý film“. Sama sebe ztrestá, pokud jednala proti Lásce, proti pravdě a cti… Bude vidět souvislosti, které ji unikali, bude schopna obsáhnout všechny důsledky svých činů, bude mít vhled do všech následků, které její jednání způsobilo a do přímočarého zla, které jako jedinec způsobil…. To bude obrovské závaží…. Bůh duši „odblokuje“ špatnou paměť, časový rámec a umožní ji „vidět“. Pak se možná budeš divit. A možná že káravá slova za to, že někoho jiného označuješ za čuráka budou jen přilepeným smítkem na dalších proviněních… Takže to ber jako upozornění, až tvá duše předstoupí před Boha…. Abys nebyla příliš „lehká“ v Božích očích….

Hoki 9.2.2016 12:40  A jak jsi na tom ty Samsone? Jaká je tvá duše před Bohem? Například před rokem či dvěma… mne hluboce ranilo, že jsi tady šířil a rozvíjel nekriticky fámu o tom, jak se Tříkrálová sbírka zneužila a jak se někdo nadlábnul za stoly a vína nabral…. Prostě absurdní kravina, zlovolná zpráva, kterou někdo rozšířil a tys ji tady obhajoval. Nevím, zda sis tehdy uvědomil, jak ničíš práci a obětavost tolika lidí… Já to znám každý rok z terénu a vím kolik dobrovolníků a dětí na tom nezištně pracuje…. Místo abys tady vložil nějakou svou zkušenost, dobrou fotku, svědectví, tak jsi šířil takové věci… Proč? K čemu? Jednal jsi podobně jako henta, která se nedávno tady chlubí, že řekla, že Duka je čurák, ale měla říct, Jidáš… K čemu toto? Jaký to má smysl? Pěkně prosím, šiřte DOBROU ZPRÁVU, šiřte EVANGELIUM!!!!

Hoki 9.2.2016 11:29  Měl bych jeden dotaz – položím ho Hebelovi – z čeho prosím pramení tvá snaha mi trvale ubližovat? Opravdu se domníváš, že takto urážlivě a s takovými výrazy se chválí Hebeli Pán?Viz: vklad Beno A nebo když se henta tady kasá, že o Dukovi řekla že je čurák a že měla říci Jidáš… Jak je možné takové lidi brát vážně i v jiných věcech?

Reklamy
Příspěvek byl publikován v rubrice Uncategorized. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit / Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit / Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit / Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit / Změnit )

Připojování k %s